Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

19/09/2022

Υπάλληλος Γραμματειακής Υποστήριξης

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΜΑΡΟΥΣΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η Financial Factor Consulting (www.ffc.gr) αναζητά υπάλληλο γραφείου για Γραμματειακή Υποστήριξη για το γραφείο της στο Μαρούσι, Αττικής.

Βασικές αρμοδιότητες και καθήκοντα:

  • Διαχείριση εισερχόμενων κλήσεων & e-mails
  • Συντονισμός και προγραμματισμός συναντήσεων
  • Οργάνωση και ταξινόμηση φυσικού και ηλεκτρονικού αρχείου
  • Project Management

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ/ΙΕΚ
  • Άριστες οργανωτικές και επικοινωνιακές ικανότητες
  • Άριστες γνώσεις και εμπειρία στη χρήση Η/Υ και των προγραμμάτων MS Office
  • Απαραίτητη η άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας
  • Πελατοκεντρική και ευγενική προσέγγιση
  • Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα

Παροχές

  • Θέση πλήρους απασχόλησης με ικανοποιητικό μισθό.
  • Σταθερό ωράριο εργασίας
  • Συνεχής εκπαίδευση και υποστήριξη
  • Προοπτικές επαγγελματικής ανάπτυξης και εξέλιξης
  • Ευχάριστο και σύγχρονο περιβάλλον εργασίας
  • Εύκολη πρόσβαση στην εταιρεία (πλησίον ΗΣΑΠ)