Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

13/03/2024

Πωλητής / Πωλήτρια

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΦΗΡΑ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ | ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Στην ERGON ψάχνουμε για ενθουσιώδεις και γεμάτους όρεξη ανθρώπους για να στελεχώσουν την ομάδα μας. Αυτή τη στιγμή αναζητούμε:

Πωλητής/τρια για το κατάστημα Vero Latte Gelato στη Σαντορίνη.

Βασικές αρμοδιότητες:

  • Καλείστε να αναλάβετε την πώληση των προϊόντων και τη διαχείριση των εμπορευμάτων.
  • Φροντίζετε για την εξυπηρέτηση των πελατών και φροντίζετε για την παρουσίαση των εμπορευμάτων και τη σωστή συντήρηση των προϊόντων.
  • Είστε ενήμεροι σχετικά με τους κωδικούς του καταστήματος και έχετε διάθεση να παρέχετε τις γνώσεις σας στους πελάτες όταν αυτό σας ζητηθεί.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Έχετε ευχάριστη προσωπικότητα και είστε φιλικοί και εξυπηρετικοί με τους πελάτες.
  • Σας αρέσουν η ομαδική δουλειά και οι κοινοί στόχοι.
  • Είστε προσηλωμένοι στη λεπτομέρεια.
  • Εμπνέετε σιγουριά και εμπιστοσύνη στους συναδέλφους και στην ομάδα σας.
  • Η άριστη χρήση αγγλικών είναι απαραίτητη.

Παροχές

  • Ευκαιρία για να χαράξετε τη δική σας πορεία και καριέρα.
  • Απολαμβάνετε ένα ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και προνομίων.
Ανυπομονούμε να σε γνωρίσουμε!