Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
05/04/2024

Υπάλληλος για Τμήμα Χονδρικής Πώλησης

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΔΑΦΝΗ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ζητείται Υπάλληλος Γραφείου για το τμήμα της χονδρικής πώλησης σε εταιρεία με βιολογικά προϊόντα βιομηχανικής Κάνναβης.

Η έδρα της εταιρείας είναι στη Δάφνη Αττικής.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης (πενθήμερη εργασία με ωράριο 09:30 - 17:30).

Καθήκοντα:

  • Τιμολόγηση
  • Επικοινωνία με τους υφιστάμενους πελάτες για λήψη παραγγελιών
  • Τηλεφωνικές κλήσεις για εξεύρεση νέου πελατολογίου
  • Τηλεφωνική Προώθηση Προϊόντων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Ευχέρεια σε γραπτή και προφορική επικοινωνία της Αγγλικής γλώσσας
  • Eλάχιστη εργασιακή εμπειρία: 24 μήνες
  • Επικοινωνιακές Δεξιότητες
  • Ευφράδεια
  • Απαραίτητη Γνώση συστημάτων ERP
  • Microsoft Office
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Εμπειρία στις πωλήσεις εντός καθώς και εκτός γραφείου θα εκτιμηθεί

Παροχές

  • Ικανοποιητικές Απολαβές

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.