Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

17/03/2024

Ηλεκτρολόγος - CRETE

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Πρωτοπορώντας τα τελευταία 45 χρόνια, ο Όμιλος Mitsis είναι η μεγαλύτερη ιδιόκτητη ξενοδοχειακή αλυσίδα στην Ελλάδα, καθοδηγούμενος από την πελατοκεντρική του φιλοσοφία, την οικογενειακή φροντίδα και την αυθεντική ελληνική του ταυτότητα.
Με 22 ξενοδοχεία, 6.466 δωμάτια και 5.000 εργαζόμενους σε Αθήνα, Κρήτη, Καμένα Βούρλα, Κω, Ρόδο και Σαντορίνη, ο Όμιλος προσφέρει ένα πλούσιο μείγμα φιλοξενίας με εξαιρετικές υπηρεσίες, μοναδικές τοποθεσίες, άψογες εγκαταστάσεις, εκλεπτυσμένη γαστρονομία και ένα ευρύ φάσμα επιλογών και εμπειριών στους πελάτες του.
Μέσα από ένα οικογενειακό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας μεταμορφώνουμε κάθε επισκέπτη μας σε επίτιμο φιλοξενούμενο, προσφέροντας αξέχαστες αναμνήσεις ζωής!

Ο Όμιλος Mitsis προσφέρει νέες θέσεις εργασίας στα ξενοδοχεία του στην Κρήτη:

Περιοχή: Κρήτη
Τύπος Απασχόλησης: Πλήρης Απασχόληση
Ref: HO / ELENC

Σκοπός

Ως Ηλεκτρολόγος θα είστε σε άμεση επικοινωνία με τον προϊστάμενο του τμήματος σας για εργασίες που αφορούν την άριστη λειτουργία όλων των ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων του ξενοδοχείου και την εύρυθμη οργάνωση του τμήματος συντήρησης.

Αρμοδιότητες

  • Επιβλέπει την άριστη λειτουργία των ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων και εξοπλισμού του Ξενοδοχείου, έχοντας πάντα ως στόχο τα υψηλά πρότυπα της εταιρίας
  • Εξυπηρετεί τυχόν βλάβες που αναφέρονται στη υποδοχή του ξενοδοχείου
  • Διατηρεί καθαρό και τακτοποιημένο το χώρο εργασίας του
  • Ενημερώνει άμεσα τον προϊστάμενο του για τυχόν ελλείψεις εξοπλισμού ή προβλήματα

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Τεχνικής Σχολής (Ηλεκτρολόγου)
  • Τουλάχιστον 2-3 έτη εμπειρίας σε αντίστοιχη θέση στον ξενοδοχειακό κλάδο, κατά προτίμηση σε μεγάλες ξενοδοχειακές μονάδες
  • Άριστες γνώσεις ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων και σύγχρονων συστημάτων
  • Ξένες γλώσσες: Αγγλικά: Πολύ καλή γνώση γραπτών και προφορικών
  • Πολύ καλή γνώση εφαρμογών MS Office
Δεξιότητες
  • Επαγγελματισμός, Αξιοπιστία & Υπευθυνότητα
  • Ενσυναίσθηση
  • Προσαρμοστικότητα & Ανθεκτικότητα
  • Συνεργασία & Ομαδικότητα
  • Επίλυση Προβλημάτων

Παροχές

Τι προσφέρουμε
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Μεταβλητό Bonus επίτευξης μηνιαίων στόχων
  • Εργασία σε έναν οικογενειακό όμιλο με ανθρωποκεντρική προσέγγιση και σεβασμό προς το περιβάλλον και την κοινωνία
  • Διαρκή & εξατομικευμένη εκπαίδευση
  • Προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης σε έναν συνεχώς αναπτυσσόμενο όμιλο
  • Διαμονή μονόκλινη ή με συγκατοίκηση
  • Πλήρης Διατροφή

Δημιούργησε την δική σου επαγγελματική ιστορία #createyourcareerstory και γίνε μέλος μιας ομάδας 5.000 μελών στα Mitsis Hotels!

Για όλες τις αιτήσεις και τα στοιχεία που θα υποβληθούν, θα τηρηθεί απόλυτη εμπιστευτικότητα.

Μπορείς να μάθεις περισσότερες πληροφορίες για τον όμιλο Mitsis ακολουθώντας τα παρακά-τω link :