Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

02/10/2023

Εκπρόσωπος εξυπηρέτησης πελατών, Ασφαλιστικού Οργανισμού

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΑΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η Αctionline, εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού, για λογαριασμό μεγάλης Ασφαλιστικής εταιρείας στην Αθήνα, αναζητά υπαλλήλους για το τηλεφωνικό κέντρο της Διεύθυνσης εξυπηρέτησης πελατών.

Αρμοδιότητες:
  • Τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών ασφαλιστικού οργανισμού.
  • Διαχείριση και παρακολούθηση αιτημάτων εισερχομένων κλήσεων, emails και παραπόνων.
  • Διατήρηση & ενημέρωση του ηλεκτρονικού αρχείου πελατών.

Απαιτούμενα Προσόντα:
  • Απαραίτητη πιστοποίηση (Αντ)ασφαλιστικών Διαμεσολαβητών Επιπέδου Α. Τράπεζα Της Ελλάδος
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Πτυχίο Α.Ε.Ι. / Τ.Ε.Ι. / Ι.Ε.Κ. (ιδανικά με κατεύθυνση σε ασφαλιστική επιστήμη)
  • Άριστη γνώση Η/Υ και προγραμμάτων MS Office
  • Καλή γνώση αγγλικής γλώσσας

Παροχές:
  • Σταθερές μηνιαίες μικτές αποδοχές 532€
  • Συνεχής εξέλιξη και επιμόρφωση
  • Εύκολη μετακίνηση με τα Μ.Μ.Μ.
  • Πενθήμερη part time απασχόληση με κυλιόμενο ωράριο και βάρδιες
Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων, το Τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού της ΑCTIONLINE, θα επικοινωνήσει με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση.

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.