Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

08/03/2024

Υπάλληλος Γραφείου

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ζητείται (1) Υπάλληλος γραφείου σε εταιρεία η οποία δραστηριοποιείται στον χώρο των ειδών αυτοκινήτου με έδρα τη Δυτική Θεσσαλονίκη (απαιτείται μεταφορικό μέσο).

Με κύριες αρμοδιότητες:
  • Προετοιμασία και σύνταξη προσφορών
  • Έρευνα αγοράς και ανταγωνισμού
  • Επικοινωνία με πελάτες/προμηθευτές και μεταφορικές εταιρίες
  • Επικοινωνία με μεταφορικές εταιρίες & Συντονισμός φορτώσεων
  • Συνεργασία με τμήματα της εταιρίας
  • Αρχειοθέτηση και γενικά καθήκοντα γραμματειακής υποστήριξη

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ/ΙΕΚ (κατά προτίμηση Διοικητικών Υπηρεσιών)
  • Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση θα εκτιμηθεί
  • Άριστη γνώση αγγλικών (προφορικά - γραπτά)
  • Επιθυμητή η γνώση δεύτερης ξένης γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ και MS Office (ΕCDL)
  • Επιθυμητή η γνώση χειρισμού ERP Entersoft και internet applications
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για άνδρες)
  • Δίπλωμα οδήγησης Ι.Χ και κατοχή αυτοκινήτου (για προσωπική χρήση)
  • Επικοινωνιακός/η, οργανωτικός/η και με ευχάριστη προσωπικότητα
  • Προθυμία για εργασία (σας παρακαλούμε να στείλουν βιογραφικά μόνο όσοι ενδιαφέρονται πραγματικά)
  • Επιθυμητή ενεργή κάρτα ανεργίας

Παροχές

  • Σταθερός Μισθός
  • Ευκαιρίες Εξέλιξης
  • Πλήρης ασφάλεια
  • Εξαιρετικό Εργασιακό Περιβάλλον