Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

23/02/2021

Buffet Runner

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Ο όμιλος ξενοδοχείων ACROTEL HOTELS & VILLAS στη Σιθωνία Χαλκιδικής ζητά να προσλάβει για τα ξενοδοχεία του Buffet Runner κατά την τουριστική σεζόν 2021 (Απρίλιο έως Οκτώβριο).

Περιγραφή θέσης
  • Εξυπηρέτηση των πελατών σύμφωνα με τα πρότυπα της εταιρίας
  • Φροντίδα του εξοπλισμού του ξενοδοχείου
  • Διατήρηση ενός καθαρού και τακτοποιημένου χώρου εργασίας
  • Διατήρηση της καλής εικόνας του μπουφέ του εστιατορίου
  • Εκτέλεση των καθηκόντων όπως έχουν ανατεθεί από τον σεφ

Απαραίτητα Προσόντα

• Ευχάριστη και άριστη επικοινωνιακή προσωπικότητα
• Ομαδικό πνεύμα, ικανότητα εργασία κάτω από πίεση
• Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο 5 * ή 4*
• Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας
• Επιθυμητή γνώση της Γερμανικής, Γαλλικής ή Ιταλικής γλώσσας

Παροχές

• Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
• Διαμονή (για τα άτομα εκτός περιοχής)
• Υπηρεσία μεταφοράς στο χώρο εργασίας
• Ημερήσια γεύματα
• Δυνατότητες εξέλιξης