Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

09/09/2022

Γραφίστας / Γραφίστρια

Design - Photo - Video - Audio - Arts

Πόλη ΒΟΥΛΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η εταιρία μας αναζητά Γραφίστα / Γραφίστρια με γνώση στα Social Media για να στελεχώσει το τμήμα `marketing της εταιρίας.

Αρμοδιότητες

Σχεδιασμός  υλικού εταιρικής ταυτότητας και επικοινωνίας

Newsletters – διαφημιστικά έντυπα - κάρτες

Δημιουργία περιεχομένου για χρήση σε Facebook, Instagram, Twitter, Pinterest και λοιπά media.

Επεξεργασία φωτογραφιών

Οπτική παρουσίαση ιδεών

Σχεδιασμός και αναδιαμόρφωση μακετών για συσκευασίες προιόντων

Δημιουργική αντίληψη

Απαραίτητα Προσόντα

Πτυχίο ΙΕΚ / ΤΕΙ/ ΑΕΙ Γραφιστικής ´η άλλου συναφούς αντικειμένου

Απαραίτητη γνώση σχεδιαστικών προγραμμάτων: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator /  ή και  Corel Draw.

Αριστη γνωση και χρήση Social Media

Ικανότητα τήρησης χρονοδιαγραμμάτων

Αριστη γνώση και χρήση Αγγλικών γλώσσας

Επιθυμητο portfolio

Επιθυμητή προυπηρεσία στον χὠρο του retail.

Παροχές

Ιδανικό περιβάλλον εργασίας

Προοπτικές εξέλιξης