Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

25/8/2021

Υπάλληλος Υποστήριξης Τμήματος Πωλήσεων

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΑΧΑΡΝΑΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η lmw αναζητά νέους και δυναμικούς υποψήφιους που θα ενταχθούν στο Τμήμα Υποστήριξης Πωλήσεων για τις ανάγκες μεγάλης εταιρείας παραγωγής υψηλής ποιότητας προϊόντων χονδρικής.

Αρμοδιότητες:

  • Λήψη και διαχείριση τηλεφωνικών και διαδικτυακών παραγγελιών
  • Καταχώρηση των παραγγελιών στα ηλεκτρονικά συστήματα της εταιρείας
  • Ενημέρωση των πελατών για την εξέλιξη της παραγγελίας
  • Υποστήριξη και συνεχής συμμετοχή στις λειτουργίες του τμήματος πωλήσεων
  • Επικαιροποίηση στοιχείων στα ηλεκτρονικά συστήματα της εταιρείας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο AEI/TEI/ΙΕΚ
  • Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας, η γνώση της Γαλλικής θα θεωρηθεί προσόν
  • Άριστη χρήση χειρισμού Η/Υ

Δεξιότητες:

  • Πελατοκεντρική προσέγγιση και ομαδικό πνεύμα
  • Ικανότητα ανάληψης πρωτοβουλιών
  • Παροχή των βέλτιστων δυνατών λύσεων

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει ένα ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και τη δυνατότητα εργασίας σε ένα δυναμικά αναπτυσσόμενο περιβάλλον.