Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

28/11/2022

Υπάλληλος Eshop με ηλεκτρολογικό υλικό

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΔΙΑΒΑΤΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Εταιρεία με έδρα στα Διαβατά Θεσσαλονίκης , ζητά υπάλληλο για εξυπηρέτηση πελατών στο κομμάτι της τεχνικής υποστήριξης για το φυσικό & ηλεκτρονικό κατάστημα.

Αρμοδιότητες
  • Επικοινωνία με πελάτες και την υποστήριξη τους στην επιλογή τεχνικών λύσεων (Presales/Sales support)
  • Τεχνική υποστήριξη των προϊόντων της εταιρείας
  • Διαχείριση & Τεχνικός έλεγχος επιστροφών ή ακυρώσεων
  • Διαχείριση και έλεγχος παραλαβών εμπορευμάτων
  • Διαχείριση και εκτέλεση παραγγελιών
  • Έλεγχος διαθεσιμότητας προϊόντων που προβάλλονται στο e-shop

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος ΤΕΙ/ΙΕΚ ( ιδανικά απο σχολή ηλεκτρολογίας ή αυτομαστισμού)
  • Άριστη γνώση του MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες, ευχέρεια, ευγένεια και υπομονή στην επικοινωνία με τους πελάτες και συνεργατικό – ομαδικό πνεύμα
  • Να εργάζεται με υπευθυνότητα και να μπορεί να ανταπεξέλθει με συνέπεια σε συνθήκες πίεσης χρόνου ή φόρτου εργασίας.
  • Διαπραγματευτική ικανότητα κατά την επικοινωνία
  • Καλό επίπεδο Αγγλικών (προφορικά & γραπτά)
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άνδρες υποψηφίους)
  • Δίπλωμα οδήγησης

Παροχές

  • Πενθήμερη εργασία
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων
  • Προοπτικές εξέλιξης στα πλαίσια της εταιρείας