Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
18/4/2024

Senior ERP Consultant

Πληροφορική - Προγραμματιστές

Πόλη ΝΤΕΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η εταιρία πληροφορικής InTech ζητεί πτυχιούχο πληροφορικής ή οικονομικών για να εργαστεί ως Σύμβουλος Μηχανογράφησης.

Αρμοδιότητες:

  • Κατανόηση των επιχειρηματικών διαδικασιών και σχεδιασμός βέλτιστων μηχανογραφικών λύσεων βασισμένων στα Galaxy ERP – Pylon ERP της EpsilonSingularLogic.
  • Παραμετροποίηση των Galaxy ERP – Pylon ERP.
  • Εκπαίδευση και υποστήριξη των πελατών.

Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια για τα στοιχεία και τα βιογραφικά των υποψηφίων που θα υποβληθούν προς αξιολόγηση.

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητα προσόντα:
  • Γνώσεις Εμπορικής και Οικονομικής διαχείρισης
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών στη διαχείριση έργων μηχανογράφησης

Επιθυμητά προσόντα:

  • Γνώσεις Λογιστικής διαχείρισης
  • Θέληση για μάθηση και διαρκή εκπαίδευση σε νέες τεχνολογίες.
  • Πνεύμα συνεργασίας σε ομαδική εργασία.
  • Ευχέρεια επικοινωνίας με τους πελάτες.
  • Υφιστάμενη τεχνογνωσία στο Galaxy ERP θα εκτιμηθεί πρόσθετα.

Παροχές

Παροχές

  • Αποδοχές 1.000€ - 1.400€ αναλόγως επιπέδου τεχνογνωσίας
  • Σύγχρονο και φιλικό περιβάλλον εργασίας.
  • Συνεχής εκπαίδευση σε νέες τεχνολογίες.
  • Φορητός Η/Υ.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.