Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

4/7/2021

Γραμματέας Διοίκησης

Διοίκηση Επιχειρήσεων - HR - Στελέχη

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Eταιρία παροχής φωτογραφικών υπηρεσιών με έδρα την ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ζητά να προσλάβει υποψήφιο/α, για να καλύψει την θέση της Γραμματείας Διοίκησης

Οι αρμοδιότητες των υποψηφίων θα είναι η εξής:
  • Πλήρη γνώση όλων των τομέων της επιχείρησης και των λειτουργιών της.
  • Καθημερινή συνεργασία με τον General Manager της επιχείρησης για την υλοποίηση λειτουργικών θεμάτων .
  • Άσκηση διοικητικών καθηκόντων , παρακολούθηση και επίλυση εκκρεμοτήτων σύμφωνα με τις υποδείξεις της Διοίκησης .
  • Συνεργασία με τους υπαλλήλους της επιχείρησης με σκοπό την επίτευξη της εύρυθμης λειτουργίας της.
  • Διαχείριση μηνυμάτων στα social media .
  • Σημείο Επαφής με συνεργάτες
  • Οργάνωση και υποστήριξη εκδηλώσεων όπως σεμινάρια , συμμετοχή σε εκθέσεις κ.α

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ Διοίκησης Επιχειρήσεων ή και σχολής Γραμματέων ή πιστοποίηση ως γραμματέας διοίκησης
  • Τουλάχιστον 3ετή εμπειρία σε ανάλογη θέση υποστήριξης στελεχών , διοικητικών λειτουργιών και οργάνωσης επιχειρήσεων
  • Άριστη γνώση χειρισμού εμπορικών προγραμμάτων , CRM/ERP, MS Office, e-mail client, Internet
  • Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Γνώσεις Λογιστικής θα εκτιμηθούν
  • Κάτοχος διπλώματος ΙΧ.
  • Ικανότητα ανάληψης πρωτοβουλιών , επίλυσης προβλημάτων και εργασίας υπό συνθήκες πίεσης

Παροχές

  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Bonus
  • Ασφάλιση