Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

05/04/2024

ERP administrator assistant - Υποστήριξη Λογισμικού ERP

Πληροφορική - Προγραμματιστές

Πόλη ΑΓ.Ι.ΡΕΝΤΗΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία ΠΕΙΦΑΣΥΝ (ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ) με 45 χρόνια παρουσίας στον φαρμακευτικό κλάδο, ζητάει υποψήφιο για τη θέση Υποστήριξης Λογισμικού ERP.

Ο υποψήφιος θα είναι υπεύθυνος για την ανάλυση αναγκών των χρηστών σε έργα ERP, την παραμετροποίηση, την εγκατάσταση εφαρμογών, καθώς και την εκπαίδευση και καθοδήγηση των χρηστών. Επιπλέον, θα αναλαμβάνει την επίλυση προβλημάτων σε σχέση με το λογισμικό και θα συμμετέχει ενεργά στον κύκλο παραγωγής και εξέλιξης των εφαρμογών.

Κύρια Καθήκοντα:

  • Διαχείριση καθημερινών εργασιών υποστήριξης και συντήρησης των λειτουργιών του Oracle E-Business Suite.
  • Υποστήριξη αναλυτών και συμμετοχή στον σχεδιασμό νέων εφαρμογών ή την επέκταση υπαρχουσών εφαρμογών εντός του Oracle E-Business Suite.
  • Σύνταξη τεχνικής τεκμηρίωσης.
  • Ολοκλήρωση εργασιών ανάπτυξης βάσει των απαιτήσεων που υποβάλλονται και βέλτιστες πρακτικές.
  • Συμμετοχή σε διαδικασίες δοκιμής και αποδοχής χρηστών.
  • Παροχή υποστήριξης μετά την υλοποίηση και υπηρεσίες συντήρησης.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος Σχολής Επιστήμης Υπολογιστών
  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • Εξοικείωση με λύσεις ERP και υποστήριξης λογισμικού
  • Γνώση Oracle PLSQL, εμπειρία σε Oracle APEX ή SQL Forms and Reports
  • Εμπειρία σε Oracle SQL Developer/Microsoft SQL Server Management Studio, Postman, XML/JSON

Παροχές

  • Σύγχρονο και ανθρωποκεντρικό εργασιακό περιβάλλον
  • Προοπτική εξέλιξης σε μια δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρεία
  • Αμοιβή ανάλογη εμπειρίας και προσόντων