Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

29/03/2024

Μηχανικός Γραφείου (Πολιτικός Μηχανικός ΑΕΙ)

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΣΙΝΔΟΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Τεχνική εταιρεία με έδρα στη ΒΙ.ΠΕ.Θ. Σινδου, που δραστηριοποιείται σε δημόσια και ιδιωτικά έργα, αναζητά για τη στελέχωση της, έναν Πολιτικό Μηχανικό ΑΕΙ για θέση γραφείου πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες:

  • Γνώση και σύνταξη Λογαριασμών- Πιστοποιήσεων
  • Τήρηση των προβλεπόμενων διαδικασιών και προθεσμιών για την συμμετοχή της Εταιρείας σε διαγωνισμούς (Συλλογή και έλεγχος δικαιολογητικών συμμετοχής – σύνταξη τεχνικής & οικονομικής προσφοράς – δικαιολογητικά κατακύρωσης – σύμβαση)
  • Σύνταξη συμφωνητικών
  • Σύνταξη αλληλογραφίας και επικοινωνία με Επιβλέπουσες Υπηρεσίες
  • Αυτοψία περιοχών εργασιών πελατών
  • Υλοποίηση και αποστολή προσφορών σε πελάτες μέσω προγράμματος ERP.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Δίπλωμα οδήγησης
  • Εκπληρωμένη στρατιωτική θητεία (Για άντρες υποψηφίους)
  • Αρίστη γνώση AutoCAD
  • Πολύ καλή γνώση Microsoft Office
  • Καλή γνώση Αγγλικών

Θετικά θα προσμετρηθούν:

  • Προϋπηρεσία σε ανάλογο πόστο

Παροχές

  • Εργασία 5 μέρες την εβδομάδα (40 ώρες/εβδομάδα)
  • Ώρες εργασίας 08:00-16:30 (Μισή ώρα διάλειμμα)
  • Μισθός 1300€ συζητήσιμος + έξοδα μετακίνησης