Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

6/9/2022

Υπάλληλος γραφείου / Γραμματειακή Υποστήριξη

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΑΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η SYNERGY DOMINATION (https://synergydomination.gr/) αναζητά υπάλληλο γραφείου για γραμματειακή υποστήριξη για το γραφείο της στη Αθήνα.

Αρμοδιότητες / Καθήκοντα
• Οργάνωση γραφείου, προγραμματισμός και ρύθμιση καθημερινών υποχρεώσεων
• Διαχείριση / εκτέλεση εργασιών Διοίκησης
• Διαχείριση διοικητικών τηλεφωνικών κλήσεων και ηλεκτρονικής αλληλογραφίας
• Αναπλήρωση προμηθειών, καταγραφή και προμήθεια αναλώσιμων
• Διαχείριση επικοινωνίας πελατών, προμηθευτών και εξωτερικών συνεργατών σε Ελλάδα και εξωτερικό
• Διεκπεραίωση καθημερινών εκκρεμοτήτων

Απαραίτητα Προσόντα

• Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 έτη σε αντίστοιχη θέση (θα εκτιμηθεί η προϋπηρεσία ως Γραμματεία Διεύθυνσης καθώς και η προϋπηρεσία και οι γνώσεις σε διεθνές εμπόριο και ναυτιλιακά)
• Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ και MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
• Άριστη γνώση αγγλικής γλώσσας
• Εμπειρία στο χειρισμό προγραμμάτων ERP (κατά προτίμηση Softone)
• Διαχείρηση αλληλογραφίας και αρχειοθέτηση
• Βασικές γνώσεις λογιστικής
• Γνώση ρωσικής γλώσσας (επιθυμητή)

Προσωπικά Χαρακτηριστικά
• Προθυμία για εκμάθηση και εργασία
• Επικοινωνιακές και οργανωτικέε δεξιότητες
• Ικανότητα ανάληψης πρωτοβουλιών
• Ευελιξία, προσαρμοστικότητα και έμφαση στις λεπτομέρειες
• Εχεμύθεια και επαγγελματισμός
• Συνέπεια στη διεκπεραίωση καθηκόντων
• Ικανότητες οργάνωσης και διαχείρισης χρόνου

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει:
• Σταθερή 8ωρη απασχόληση
• Μηνιαίο Ανταγωνιστικό μισθό
• Επιπλέον Απολαβές αναλόγως προσόντων
• Σύγχρονο, φιλικό και δυναμικό περιβάλλον εργασίας
• Μεγάλες προοπτικές εξέλιξης
• Εξτρά παροχή δωρεάν κάρτα υγείας

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.