Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

15/9/2022

Γραμματεία πωλήσεων (μητρική γλώσσα σέρβικα)

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΚΈΝΤΡΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ζητείται γραμματεία πωλήσεων με άριστη γνώση Σερβικών, ευγενική και με εμπειρία.

Η εταιρεία εδρεύει στο κέντρο της Θεσσαλονίκης και ασχολείται με εμπορία και εξαγωγές ειδών συσκευασίας.

Πλήρους απασχόλησης.

Καθήκοντα: εξυπηρέτηση πελατών. Βιογραφικά με φωτογραφία

ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΕΣ:

Τηλεφωνική εξυπηρέτηση των πελατών (κυρίως Σέρβων)
Διασφάλιση άψογης και ευγενικής εξυπηρέτησής τους.
Εφαρμογή των πολιτικών & κανόνων λειτουργίας της επιχείρησης.

Απαραίτητα Προσόντα

Μητρική γλώσσα Σέρβικα
Άριστη γνώση Ελληνικών
Απόφοιτη ΑΕΙ/ΤΕΙ/ΙΕΚ ή ισότιμης σχολής εξωτερικού.
Ευγενικός χαρακτήρας, ομαδικό πνεύμα.
Πολύ καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office και Internet.

Παροχές

Μόνιμη απασχόληση.
Πλήρης απασχόληση (6ήμερο - 40ώρες).
Συνεχές ωράριο (όχι σπαστό).
Σταθερές αποδοχές.
Ασφάλιση.
Άριστο περιβάλλον.
Προοπτικές εξέλιξης.
Τοποθεσία: Κέντρο