Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
24/4/2024

Project Manager

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΒΙ.ΠΕ. ΠΑΤΡΩΝ | ΠΑΤΡΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η EL PACK Α.Ε., εταιρία με ηγετική θέση στον κλάδο της χάρτινης συσκευασίας, επιθυμεί να εντάξει στο ανθρώπινο δυναμικό της, στέλεχος:

Αρμοδιότητες:

  • Σχεδιασμός και οργάνωση νέων projects
  • Παρακολούθηση των στόχων και του εύρους των projects
  • Έλεγχος χρονοδιαγράμματος και τήρηση των προθεσμιών
  • Προσδιορισμός των πόρων που απαιτούνται για το project και προτάσεων βελτίωσης
  • Εφαρμογή διαδικασιών risk – analysis και κατάρτιση προϋπολογισμών βάσει budget
  • Κατάρτιση εκθέσεων ενημέρωσης προς την Γενική και Τεχνική Διεύθυνση

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Μηχανικού Τ.Ε.Ι. - A.Ε.Ι.
  • Επίσημη Πιστοποίηση σε Project Management, θα θεωρηθεί ως προσόν
  • Τουλάχιστον 5ετή σχετική προϋπηρεσία, σε βιομηχανικό περιβάλλον
  • Καλή γνώση AutoCad
  • Άριστη χρήση Η/Υ, συστημάτων ERP, MS Office
  • Άριστη γνώση Αγγλικής Γλώσσας (σε προφορικό και γραπτό επίπεδο)
  • Στρατιωτικές υποχρεώσεις εκπληρωμένες (για άνδρες υποψήφιους)

Απαραίτητες Ικανότητες και Δεξιότητες:

  • Άριστη διαχείριση χρόνου και προτεραιοτήτων
  • Ικανότητα οργάνωσης πολλαπλών εργασιών και επίλυσης προβλημάτων
  • Ικανότητα αποτελεσματικής αλληλεπίδρασης και επικοινωνίας
  • Ομαδικότητα και ευελιξία

Παροχές

Η Εταιρία προσφέρει πρόγραμμα ασφάλισης υγείας, άριστο περιβάλλον εργασίας και προοπτικές εξέλιξης.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.