Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

13/11/2020

ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Περιγραφή

H MASTER PLUS HR, για όμιλο επιχειρήσεων στη Θεσσαλονίκη
αναζητά 1 (ένα) άτομο για τη θέση:
ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ

Περιγραφή Θέσης

• Καθημερινή οργάνωση του προγράμματος του διευθύνοντος συμβούλου
• Συναντήσεις με προμηθευτές ή πελάτες για την επίβλεψη διαδικασιών και την επίλυση προβλημάτων
• Συναντήσεις με δημόσιους φορείς ή πιστωτικούς οργανισμούς
• Καταγραφή ημερήσιων δραστηριοτήτων για την οργάνωση του χρόνου και την αποτελεσματικότητα
• Διαχείριση εισερχόμενων κλήσεων, e-mail, εισερχόμενης και εξερχόμενης αλληλογραφίας
• Κατάρτιση αναφορών για την διεύθυνση
• Μετάφραση κειμένων και αποστολή ηλεκτρονικής αλληλογραφίας σε πελάτες ή προμηθευτές
• Προγραμματισμός και οργάνωση επαγγελματικών ταξιδιών

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

Απαραίτητα Προσόντα

• Πτυχίο ΑΕΙ/ ΤΕΙ/ΙΕΚ