Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

19/10/2020

Υπεύθυνος τμήματος ανταλλακτικών

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΛΑΡΙΣΑ | ΛΑΡΙΣΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Εταιρία εμπορίας γεωργικών μηχανημάτων με έδρα την ΛΑΡΙΣΑ ζητά στέλεχος για το τμήμα ανταλλακτικών και εξαρτημάτων γεωργικών μηχανημάτων.

Περιγραφή θέσης:
Οι υποψήφιοι θα πρέπει να διαθέτουν ικανότητες επικοινωνίας, διαπραγμάτευσης και συνεργασίας, προκειμένου να προωθήσουν τις πωλήσεις ανταλλακτικών και εξαρτημάτων της γκάμας των μηχανημάτων της εταιρίας.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχιούχος ΑΕΙ ή ΤΕΙ
  • Προϋπηρεσία στον τομέα των πωλήσεων
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ

Ενδεχόμενη προϋπηρεσία σε αντίστοιχο τμήμα ανταλλακτικών, θα ληφθούν σοβαρά υπ’ όψη κατά την αξιολόγηση των υποψηφίων.

Παροχές

Η Εταιρία προσφέρει ένα ελκυστικό πακέτο παροχών που περιλαμβάνει ικανοποιητικές αμοιβές, πρόσθετη ιδιωτική ασφαλιστική κάλυψη, συνεχή εκπαίδευση κ.ά.