Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

16/09/2022

Υπεύθυνος τμήματος φρέσκων προϊόντων (Τυριών - Αλλαντικών - Μαναβικής)

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΕΥΟΣΜΟΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ζητείται Υπεύθυνος τμήματος φρέσκων προϊόντων (Τυριών - Αλλαντικών - Μαναβικής) σε σούπερ μάρκετ στον Εύοσμο.

Αρμοδιότητες

  • Εξασφαλίζει την άρτια εξυπηρέτηση των πελατών.
  • Φροντίζει για την άρτια παρουσίαση των προϊόντων.
  • Φροντίζει για τον ορθό ανεφοδιασμό των προϊόντων στις βιτρίνες και στα ψυγεία του τμήματος.
  • Φροντίζει για την ορθή και έγκαιρη αποστολή παραγγελίας προς τους προμηθευτές του τμήματος ευθύνης του.
  • Φροντίζει για την αυστηρή τήρηση κανόνων υγιεινής και ασφάλειας στο τμήμα ευθύνης του.
  • Φροντίζει για την αποτελεσματική διαχείριση της ομάδας εργασίας.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ανάλογη εργασιακή εμπειρία, τουλάχιστον 2 ετών
  • Γνώση και χρήση Η/Υ
  • Καλή γνώση κωδικολογίου προϊόντων (τυριών / αλλαντικών)
  • Πολύ καλή επικοινωνία - Ομαδικότητα - Αποτελεσματικότητα

Παροχές

  • Πολύ καλές αποδοχές
  • Μόνιμη και πλήρη απασχόληση
  • Ευκαιρίες εξέλιξης και ανάπτυξης
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον