Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

22/09/2022

Προγραμματιστής για το ERP της ENTERSOFT

Πληροφορική - Προγραμματιστές

Πόλη ΠΕΙΡΑΙΑΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Ανώνυμη Εταιρεία (με δραστηριότητα την εισαγωγή τροφίμων) με έδρα στον Πειραιά αναζητά Προγραμματιστή για το ERP της ENTERSOFT.

H παρούσα θέση αφορά εργασία στο τμήμα Μηχανογράφησης της εταιρείας και καλύπτει τις παρακάτω αρμοδιότητες:

Κύριες Αρμοδιότητες

  • Υποστήριξη όλων των πληροφοριακών και μηχανογραφικών συστημάτων (ERP και WMS)
  • Εκπαίδευση και υποστήριξη του προσωπικού στα συστήματα που χρησιμοποιεί η εταιρεία
  • Αντιμετώπιση και έγκαιρη επίλυση των προβλημάτων που προκύπτουν
  • Ανάπτυξη custom εργαλείων μέσα στο ERP για την βελτίωση της καθημερινότητας των χρηστών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ στην Πληροφορική ή Οικονομικής Κατεύθυνσης
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία τουλάχιστον 5 ετών
  • Γνώση του ERP ENTERSOFT
  • Γνώση SQL Server και εμπειρία σε βάση δεδομένων
  • Άριστη γνώση αγγλικών και χρήσης Η/Υ

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση