Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
01/05/2024

Συντηρητής για Εξωτερικές Εργασίες

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΚΟΛΩΝΑΚΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Ζητείται άτομο για Εξωτερικές Εργασίες για να αναλάβει την επιθεώρηση κατοικιών airbnb.

Αρμοδιότητες:

  • Χειρισμός και επίβλεψη βασικών επισκευών και συντήρησης.
  • Απλές υδραυλικές και ηλεκτρολογικές εργασίες και διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας τους στα ακίνητα.
  • Διατήρηση της καλής κατάστασης εγκαταστάσεων θέρμανσης/ εξαερισμού/ κλιματισμού.
  • Επιδιόρθωση μικροζημιών (χειρολαβές πορτών, μικροεπισκευές επίπλων, αντικατάσταση βρυσών κουζίνας/τουαλέτας, επισκευή ντουλαπιών πορτών, συστημάτων φωτισμού κ.λπ.)