Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
18/04/2024

Βοηθός Αποθήκης Ξενοδοχείου

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΓΕΩΡΓΙΟΥΠΟΛΗ | ΧΑΝΙΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Περιγραφή

Ζητείται Βοηθός Αποθήκης Ξενοδοχείου στα Χανιά.

Αρμοδιότητες

  • Παραλαβές προϊόντων
  • Έλεγχος τιμολογίων κατά την παραλαβή προϊόντων
  • Διευθέτηση εμπορευμάτων με ασφάλεια στις θέσεις της αποθήκης
  • Τροφοδοσία τμημάτων / εσωτερικές διακινήσεις
  • Συμμετοχή στις μηνιαίες απογραφές
  • Οργάνωση και καθαριότητα αποθηκών
  • Καταχώριση τιμολογίων και δελτίων διακινήσεων
  • Παραγγελίες σε προμηθευτές
  • Έλεγχος και διαχείριση stock αποθηκών
  • Συλλογή παραγγελιών από τμήματα ξενοδοχείων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος ΤΕΙ/ΑΕΙ
  • Πιστοποιητικό υγείας για χειριστές τροφίμων
  • Γνώση Η/Υ
  • Επιθυμητή η γνώση προγραμμάτων
  • Επιθυμητή η προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Επιθυμητή η ξένη γλώσσα
  • Υπευθυνότητα, ικανότητα συνεργασίας, ομαδικό πνεύμα

Παροχές

  • Σταθερό και φιλικό περιβάλλον εργασίας
  • Ανταγωνιστικές αμοιβές
  • Διαμονή και διατροφή

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.