Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

18/2/2021

Στέλεχος IT (MIS)

Πληροφορική - Προγραμματιστές

Πόλη ΔΥΤΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Μεγάλη ΑΕ με ηγετική θέση στον κλάδο της επιθυμεί να προσλάβει στέλεχος για το τμήμα ΙΤ.

Καθήκοντα
  •  Καθημερινή υποστήριξη χρηστών σε ERP & WMS
  •  Ανάπτυξη και διαχείριση custom εργαλείων στα πληροφοριακά συστήματα της εταιρείας
  •  Ανάπτυξη & διαχείριση εταιρικού Site

Απαραίτητα Προσόντα

  •  Άριστη γνώση MS SQL
  •  Εμπειρία σε συστήματα ERP (κατά προτίμηση Softone) & WMS
  •  Καλή γνώση JavaScript, C# (θα εκτιμηθεί θετικά)
  •  Εξοικείωση με βασικές χρηματοοικονομικές και λογιστικές έννοιες
  •  Προϋπηρεσία 3 ετών σε αντίστοιχη θέση (απαραίτητη)

Προσωπικά στοιχεία

  • Ομαδικό πνεύμα στην εργασία
  • Αποτελεσματικός στην ιεράρχηση προτεραιοτήτων
  • Αποδοτικός στην εργασία υπό πίεση και στην τήρηση χρονοδιαγραμμάτων
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για άνδρες υποψήφιους)

Παροχές

  • Άριστες αποδοχές
  • Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Εταιρικό laptop και κινητό