Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

01/09/2022

Spa Therapist

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ | ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Το IDOLO Group αναζητά για τα Spa του σε 5* ξενοδοχείο της Χαλκιδικής Spa Therapist:

Αρμοδιότητες:
• Παροχή υπηρεσιών μασάζ (χαλαρωτικού, βαθιάς πιέσεως κ.α.), θεραπειών προσώπου και σώματος
• Προώθηση και πώληση θεραπειών και προϊόντων λιανικής

Απαραίτητα Προσόντα

• Κάτοχος πτυχίου Φυσικοθεραπείας ή Αισθητικής
• Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχεία 5 αστέρων
• Εμπειρία στην εξυπηρέτηση πελατών του υψηλότερου επιπέδου
• Γνώση μεγάλου εύρους θεραπειών Spa και μασάζ
• Γνώση μανικιούρ - πεντικιούρ και αποτρίχωσης θα εκτιμηθεί
• Άριστη γνώση αγγλικών
• Γνώση δεύτερης ξένης γλώσσας (ρωσικά, γαλλικά, γερμανικά,) θα εκτιμηθεί

• Ευγένεια και φιλική διάθεση
• Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά
• Ικανότητα διαχείρισης παραπόνων, διατηρώντας υψηλό επίπεδο εξυπηρέτησης
• Πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας

Παροχές

• Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
• Διαμονή και διατροφή
• Πλήρες πακέτο ασφάλισης
• Διαρκής εκπαίδευση
• Δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης και μόνιμης απασχόλησης