Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

9/12/2022

Διαχειρίστρια τουριστικού συγκροτήματος 6 μεζονετών

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΙΕΡΙΣΣΟΣ | ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Ζητείται Διαχειρίστρια τουριστικού συγκροτήματος 6 μεζονετών στην Ιερισσό Χαλκιδικής.

Η έναρξη της εργασίας είναι 1/5 μέχρι 30/9 και δυνατότητα επιμύκηνσης ανάλογα με την τουριστική περίοδο.

Κατά τη διάρκεια της παραμονής στην Ιερισσό Χαλκιδικής οι αρμοδιότητες είναι:

  • Διαχείριση και καθαριότητα μεζονετών
  • Υποδοχή και παράδοση των κλειδιών στους επισκέπτες κατά την άφιξη και την αναχώρηση
  • Επίβλεψη σπιτιών για ζημιές ή ελλείψεις

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Θα ληφθεί θετικά υπόψη η γνώση οποιασδήποτε άλλης γλώσσας
  • Κατοχή αυτοκινήτου και η γνώση οδήγησης
  • Υπεύθυνο, δραστήριο και ευγενικό
  • Συνεργάσιμο
  • Συστάσεις και προυπηρεσία

Παροχές

  • Μισθός
  • Ασφάλιση
  • Δωρεάν διαμονή
  • Bonus απόδοσης ανάλογα με τη βαθμολογία στις σχετικές ηλεκτρονικές πλατφόρμες