Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

25/05/2021

E- Shop Administrator (Σχηματάρι)

Digital Marketing - Ecommerce - Design

Πόλη ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ | ΧΑΛΚΙΔΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Θέλετε να γίνετε μέλος σε μια από τις μεγαλύτερες και οικονομικά πιο υγιή ελληνική εταιρεία ?

Η RAVEΝNA SA ηγέτιδα στον χώρο των πλακιδίων και του οικιακού εξοπλισμού αναζητά να προσλάβει υπάλληλο στο Σχηματάρι για τη διαχείριση του e-shop της εταιρείας.

Περιγραφή Θέσης

Συντονισμός και έλεγχος των κάτωθι καθηκόντων:

  •  Δημιουργία & ανανέωση περιεχομένου στο e-shop με νέα προϊόντα
  •  Καθημερινή παρακολούθηση των social media της εταιρείας
  •  Αναζήτηση και έλεγχος παραλαβής για ανανέωση της διαθεσιμότητας
  •  Reporting
  •  Έλεγχο Digital Marketing Ενεργειών

Τύπος απασχόλησης: πλήρης (5ημερο-40 ώρες εβδομαδιαίως)

Απαραίτητα Προσόντα

  •  Άριστη γνώστη Η/Υ (MS Office)
  •  Εμπειρία στη διαχείριση ιστοσελίδων και eshop καθώς και social media
  •  Δημιουργική ικανότητα, υψηλή αισθητική, κέφι και φρέσκες ιδέες
  •  Προσαρμοστικότητα σε δομημένο εργασιακό περιβάλλον

Προαιρετικά προσόντα

  •  Πτυχίο σε κατεύθυνση marketing, διαφήμισης ή γραφιστικής

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει στους υποψήφιους υπαλλήλους της :
  •  Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας
  •  Μηνιαίο μισθό
  •  Πλήρη ασφαλιστική κάλυψη