Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

03/03/2021

Τεχνικός - Συντηρητής

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η Ocean Blue εταιρεία κατασκευής και συντήρησης κολυμβητικών δεξαμενών με έδρα τον Άγιο Δημήτριο Αττικής αναζητά Τεχνικό - Συντηρητή.

Κύριες Αρμοδιότητες :
  • Τακτικές επισκέψεις συντήρησης, επισκευών & εργασιών
  • Τήρηση προγράμματος επισκέψεων και καταγραφή τους μέσω tablet
  • Αποκατάσταση έκτακτων βλαβών
  • Συνεργασία / επικοινωνία με τα υπόλοιπα τμήματα της επιχείρησης

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίου:
  • Πτυχίο ηλεκτρολόγου / υδραυλικού
  • Εργασιακή εμπειρία σε τμήμα συντήρησης με 5ετή προϋπηρεσία . Θα εκτιμηθεί προϋπηρεσία σε συναφές αντικείμενο (επεξεργασία, αντλίες, blower)
  • Γνώση αγγλικών και Η/Υ
  • Δίπλωμα οδήγησης

Παροχές

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών και ασφάλιση
  • Πλήρης απασχόληση
  • Συνεχής επιμόρφωση και εκπαίδευση
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης