Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

15/07/2020

Γραφίστας / Γραφίστρια

Design - Photo - Video - Audio - Arts

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Είστε ένα επικοινωνιακό άτομο που δείχνει ενδιαφέρον για την τεχνολογία;
Στείλτε μας το βιογραφικό σας σήμερα και ενταχθείτε στην ομάδα μας!

Ζητείται Γραφίστας / Γραφίστρια από την εταιρεία INCASE Tech Accessories, στη Θεσσαλονίκη

Κύρια καθήκοντα της θέσης:
  • Σχεδίαση γραφικών ηλεκτρονικού καταστήματος και Social Media
  • Διαχείριση ηλεκτρονικού καταστήματος

Θέση εργασίας πλήρους ή μερικής απασχόλησης.

Οι ενδιαφερόμενοι/ες να στείλουν το βιογραφικό του μαζί με portfolio (απαραίτητα)

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη γνώση των προγραμμάτων: Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign
  • Άριστη γνώση & χρήση Ελληνικής & Αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη γνώση H/Y
  • Εμπειρία σε σχεδιασμό & δημιουργία digital content: display banners, social media posts, newsletters κ.α.
  • Διαχείριση έργου και αυστηρή τήρηση χρονοδιαγραμμάτων
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα εκτιμηθεί
  • Πρόσθετες γνώσεις σε Web Design θα εκτιμηθούν
  • Βασικές γνώσεις video editing θα εκτιμηθούν
  • Ικανότητες επικοινωνίας, ομαδικό πνεύμα & δημιουργική σκέψη

Παροχές

  • Μόνιμη εργασία
  • Ικανοποιητικός μισθός
  • Πλήρης ασφάλιση
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Προοπτική εξέλιξης