Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

16/5/2023

Υπεύθυνος πρατηρίου υγρών καυσίμων (ΠΑΙΑΝΙΑ)

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΠΑΛΛΗΝΗ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία TRENKWALDER JOBCENTERS HELLAS, για λογαριασμό πελάτη της, αναζητά   Υπεύθυνο πρατηρίου για εταιρικό πρατήριο υγρών καυσίμων στη ΠΑΙΑΝΙΑ.

Περιγραφή θέσης:

  • Έλεγχος υγρών, ελαστικών και λοιπών εξαρτημάτων αυτοκινήτου
  • Διαχείριση Ταμειακών Συναλλαγών
  • Διαχείριση Τραπεζικών Συναλλαγών
  • Συμμετοχή στην εύρυθμη λειτουργία του πρατηρίου
  • Συμμετοχή στην επίτευξη των στόχων του πρατηρίου
  • Δυνατότητα εργασίας με κυλιόμενο ωράριο βαρδιών
  • Φροντίδα για την άψογη εξυπηρέτηση και την ολική θετική εμπειρία των πελατών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Καλή γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Καλή γνώση MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
  • Καλή γνώση συστημάτων ( Ήφαιστος, ERP, CRM)
Απαραίτητη προϋπηρεσία ως υπεύθυνος πρατηρίου καυσίμωνΔιαχείριση χρονοδιαγραμμάτωνΟργανοτικότητα και υπευθυνότητα

Παροχές

  • Σύμβαση αορίστου χρόνου
  • Σταθερός μηνιαίος μισθός
  • Δυνατότητα εξέλιξης και εκπαίδευσης
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον