Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

16/6/2021

IT Support (Hardware & Δίκτυα)

Πληροφορική - Προγραμματιστές

Πόλη ΔΥΤΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Μεγάλη ΑΕ με ηγετική θέση στον κλάδο της επιθυμεί να προσλάβει στέλεχος για το τμήμα ΙΤ.

Καθήκοντα

  • Καθημερινή υποστήριξη χρηστών σε θέματα Hardware & δικτύων
  • Διαχείριση του δικτύου της εταιρείας
  • Διαχείριση του τηλεφωνικού κέντρου της εταιρείας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη γνώση παραμετροποίησης δικτύων (Mikrotik)
  • Άριστη γνώση διαχείρισης τηλεφωνικού κέντρου (Elastix)
  • Άριστη γνώση επισκευής και συντήρησης Η/Υ & Smartphones
  • Προϋπηρεσία 3 ετών σε αντίστοιχη θέση (απαραίτητη)

Προσωπικά στοιχεία

  • Ομαδικό πνεύμα στην εργασία
  • Αποτελεσματικός στην ιεράρχηση προτεραιοτήτων
  • Αποδοτικός στην εργασία υπό πίεση και στην τήρηση χρονοδιαγραμμάτων
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για άνδρες υποψήφιους)

Παροχές

  • Άριστες αποδοχές
  • Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Εταιρικό laptop και κινητό