Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/9/2022

Γραμματέας - Βοηθός Γραφείου

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Περιγραφή

Βοηθός γραφείου ζητείται από εταιρία στον Κεραμεικό.

Αρμοδιότητες:

  • Εξυπηρέτηση πελατών και συνεργασία με προμηθευτές εξωτερικού
  • Σύνταξη προσφορών, συμβάσεων και συμφωνητικών Ελληνικά - Αγγλικά
  • Ανάπτυξη και συντήρηση οργανωμένου συστήματος ηλεκτρονικής αρχειοθέτησης
  • Διαχείριση email και παρακολούθηση ηλεκτρονικής αλληλογραφίας
  • Διαχείριση εταιρικών social media και ιστοσελίδων
  • Σύνταξη κειμένων για τις εταιρικές ιστοσελίδες social media και newsletters Ελληνικά και Αγγλικά
  • Eμπειρία για υποβολή προσφορών δημοσίου (ΕΣΗΔΗΣ κτλ) θα θεωρηθεί προσόν
  • Ανεση στην επικοινωνία

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη οπτικοακουστική επικοινωνία
  • Άριστη γνώση MS office
  • CRM
  • Γνώσεις CorelDraw, Illustrator, Photoshop θα εκτιμηθούν
  • Προϋπηρεσία στον χώρο των ψηφιακών εκτυπώσεων και επιγραφών θα εκτιμηθεί
  • Δυναμική προσωπικότητα
  • Προτιμώνται κάτοικοι γύρω περιοχών

Παροχές

  • Μισθός συζητήσιμος
  • 5ήμερη fulltime (συζητήσιμο)