Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

08/03/2024

Αρχιτέκτονας / Πολιτικός Μηχανικός

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΚΟΡΔΕΛΙΟ - ΕΥΟΣΜΟΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Εξωτερική συνεργασία
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

H E.C.S. Properties δραστηριοποιείται στον χώρο των ανακαινίσεων οικιών και λοιπών χώρων και αναζητά έναν δημιουργικό Αρχιτέκτονα.

H  E.C.S. Properties δημιουργεί μοναδικά και πολυτελή ακίνητα ενώ παράλληλα παρέχει στους πελάτες της σχεδιαστικές αρχιτεκτονικές λύσεις και προτάσεις διακόσμησης εσωτερικών χώρων. Κατασκευάζει, ανακαινίζει και προωθεί πλήθος ακινήτων.

Απαραίτητες Αρμοδιότητες:
  • Σχεδιασμός και ανάπτυξη τεχνικών έργων
  • Σύλληψη, Σύνταξη και παρουσίαση αρχιτεκτονικών ιδεών, αρχιτεκτονικών μελετών, επιλογή υλικών
  • Συνεργασία με μηχανικούς για την επιτυχή εκτέλεση του έργου
  • Αρχιτεκτονική σύνθεση, εσωτερική διαμόρφωση και διακόσμηση

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχιούχος Αρχιτέκτονας Μηχανικός
  • Ελάχιστη επαγγελματική εμπειρία 2 ετών στην ανάπτυξη τεχνικών έργων, αρχιτεκτονική σύνθεση και διακόσμηση
  • Άριστη γνώση φωτορεαλιστικής τρισδιάστατης παρουσίασης
  • Άριστη γνώση προγραμμάτων σχεδιασμού και επεξεργασίας AutoCAD, ScetchUp, V-Ray, Photoshop
  • Άριστη γνώση MS Office και Αγγλικής γλώσσας
Επιθυμητά προσόντα τα οποία θα συνεκτιμηθούν είναι:
  • Εμπειρία σε μελέτες εφαρμογής και επίβλεψη εργοταξίου
  • Γνώση πολεοδομικής νομοθεσίας και διαδικασιών έκδοσης οικοδομικών αδειών και εγκρίσεων

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Άριστο και επαγγελματικό περιβάλλον εργασίας