Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

26/03/2024

Υπάλληλος Υποδοχής / Reception σε γυμναστήριο EMS

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΓΛΥΦΑΔΑ, ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ, ΠΕΙΡΑΙΑΣ, ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ, ΠΑΤΗΣΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η εταιρεία 20 Minutes Fitness®, η 1η αλυσίδα EMS στην Ελλάδα, αναζητά συνεργάτες για την θέση της υποδοχής στα γυμναστήρια της εντός Αττικής (Γλυφάδα, Αχαρνές, Περιστέρι, Πειραιά, Νέα Σμύρνη & Άνω Πατήσια ) . Ιδανικοί υποψήφιοι όσοι είναι ενθουσιώδεις, έχουν επαφή με την γυμναστική, τον αθλητισμό, τον υγιεινό τρόπο ζωής και διαθέτουν άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες.

Κύρια καθήκοντα:
  • Υποδοχή και εξυπηρέτηση πελατών.
  • Προγραμματισμός ραντεβού.
  • Ενημέρωση πελατών για τα πακέτα συνδρομών.
  • Συντονισμός και συνεργασία με τους trainers.
  • Διατήρηση ενός καθαρού και οργανωμένου χώρου.
  • Άνοιγμα - Διατήρηση - Κλείσιμο Ημερήσιου Ταμείου.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ, ΤΕΙ ή ΙΕΚ
  • Επιθυμητή η προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση ή σε θέση φυσικοθεραπευτή/τριας ή personal trainer.
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ ( MS Office).
  • Συνέπεια, υπευθυνότητα, ομαδικό πνεύμα, ευχέρεια στην επικοινωνία και στις διαπροσωπικές σχέσεις.
  • Δυνατότητα απασχόλησης σε διάφορες βάρδιες.
  • Άπταιστη γνώση της ελληνικής και καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας.
  • Ολοκληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για άνδρες υποψηφίους).

Παροχές

  • Προσφέρεται ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών: αμοιβή 830€ (καθαρά) & μηνιαιό Bonus για πλήρη απασχόληση (ωράριο 13:00 - 21:00).
  • Δυνατότητα για part-time απασχόληση (4ωρη απογευματινή βάρδια 17:00 - 21:00) αμοιβή 530€ (καθαρά) & μηνιαίο Bonus.
  • Πλήρης Ασφάλιση.
  • Σύμβαση Αορίστου χρόνου.
  • Εκπαίδευση στην τεχνολογία του EMS.
  • Συνεχής ανάπτυξη γνώσεων και δεξιοτήτων.
  • Ευχάριστο και σταθερό εργασιακό περιβάλλον, με προοπτικές επαγγελματικής ανέλιξης.
Παρακαλώ αποστείλετε το επικαιροποιημένο βιογραφικό σας σημείωμα με επισυναπτόμενη φωτογραφία.