Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

07/09/2022

ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ - ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πρακτική
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η εταιρεία ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΕ δραστηριοποιείται στις πωλήσεις κι ενοικιάσεις αυτοκινήτων σε Θεσσαλονίκη, Λάρισα, Βόλο και Σκιάθο. Εδώ και 20 έτη, στόχος μας παραμένει να επιτυγχάνουμε σταθερή, μακροχρόνια ανάπτυξη επενδύοντας στην ανάπτυξη των ανθρώπων μας και παρέχοντας προϊόντα και υπηρεσίες ανώτερης ποιότητας.

Προσανατολισμένοι στην άρτια εξυπηρέτηση, στη διαρκή εκπαίδευση και στην καινοτομία, οραματιζόμαστε να δημιουργούμε διαρκώς αξία στον άνθρωπο και την κοινωνία βελτιώνοντας τη μετακίνηση με τεχνολογικά σύγχρονα, ασφαλή, φιλικά προς το περιβάλλον αυτοκίνητα.

Για το κατάστημά μας στο 16ο χλμ Θεσσαλονίκης – Μουδανιών (BMW-MINI-VOLVO), αναζητούμε:

Σύντομη περιγραφή
Ο συνεργάτης σε πρακτική άσκηση φροντίζει για την ομαλή καθημερινή λειτουργία του οργανισμού, βρίσκεται σε άμεση επαφή με τους πελάτες και παράλληλα υποστηρίζει τα τμήματα του καταστήματος.

Κύριες Αρμοδιότητες
  • Υποδοχή/φιλοξενία επισκεπτών
  • Διαχείριση emails & τηλεφωνικού κέντρου
  • Παρακολούθηση λειτουργικών αναγκών καταστήματος
  • Προετοιμασία reports
  • Εκτέλεση έρευνας ικανοποίησης πελατών
  • Οργάνωση και ταξινόμηση φυσικού και ηλεκτρονικού αρχείου
  • Συντονισμός συναντήσεων, καταγραφή πρακτικών, υποστήριξη
  • Εξυπηρέτηση πελατών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Κατεύθυνση στη Διοίκηση Επιχειρήσεων / Οικονομικά / Τουριστικά (προϋπόθεση: εν ενεργεία φοιτητές, όχι κάτοχοι πτυχίου)
  • Άριστη γνώση Αγγλικών, Η/Υ και MS Office
  • Ευχέρεια στην επικοινωνία και στις διαπροσωπικές σχέσεις
  • Οργάνωση και διαχείριση χρόνου
  • Υπευθυνότητα, πρωτοβουλία και αυτονομία

Παροχές

  • Ευχάριστο και σύγχρονο περιβάλλον εργασίας
  • Ενδυμασία
  • Αποζημίωση πρακτικής
  • Καθοδήγηση και ανάπτυξη δεξιοτήτων
  • Προοπτική επαγγελματικής εξέλιξης στον οργανισμό μας

Για την συνεργασία σε πρακτική άσκηση χρειάζεται να είσαι εν ενεργεία φοιτητής και όχι κάτοχος πτυχίου

Εάν σε ενδιαφέρει η παραπάνω θέση, στείλε το βιογραφικό σου
ή επικοινώνησε τηλεφωνικά μαζί μας στο 2310478100 (Εσωτερικό 112)
Υπεύθυνη: Κολοβού Αγγελική