Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

27/04/2023

Software Developer

Πληροφορική - Προγραμματιστές

Πόλη ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Τεχνική εταιρεία με έδρα στον Ασπρόπυργο και αντικείμενο την εγκατάσταση, συντήρηση εξοπλισμού και λογισμικών πρατηρίων καυσίμων ζητά προγραμματιστή για την στελέχωση του τμήματος Ανάπτυξης και Υποστήριξης.

Κύριες αρμοδιότητες:
  • Προγραμματισμός βιομηχανικών επικοινωνιών.
  • Ανάπτυξη εφαρμογών με την χρήση Microsoft SQL Server, Microsoft NET Framework C.
  • Εγκατάσταση και παραμετροποίηση συστημάτων και εξοπλισμού
  • Απομακρυσμένη υποστήριξη συστήματος εισροών εκροών
  • Αναβάθμιση των υπαρχόντων λύσεων της εταιρείας σε επίπεδο hardware και software.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Κάτοχος πτυχίου, ΑΕΙ, ΤΕΙ (Πληροφορικής, Δικτύων, Ηλεκτρονικών)
  • Απαραίτητη άριστη γνώση Databases (Microsoft SQL Server, Access)
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε συναφή συστήματα και εξοπλισμό
  • Προσαρμοστικότητα και ευελιξία σε νέες τεχνολογίες
  • Ικανότητα συνεργασίας

Παροχές

  • Μισθός αναλόγως προσόντων