Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

3/1/2023

2nd Level Technical Support Agent

Πληροφορική - Προγραμματιστές

Πόλη ΑΘΗΝΑ ΒΟΡΕΙΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Atlas, εταιρεία που ανήκει στον Όμιλο Adecco Greece, για λογαριασμό της εταιρείας 360 Connect, θυγατρικής εταιρείας του Ομίλου Vodafone Greece, αναζητά άτομα για τη στελέχωση των παρακάτω θέσεων:

Περιγραφή Θέσης:

• Διαχείριση αιτημάτων/βλαβών των πελατών
• Χειρισμό συστημάτων διαχείρισης κόμβων (DSLAM)
• Καταγραφή αιτημάτων & διαδικασιών εντός του CRM προγράμματος
• Follow up πελατών για εκκρεμότητες ανοιχτών υποθέσεων σε διαδικασία επίλυσης

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίων:

• Απόφοιτος/η ΙΕΚ/ΤΕΙ/ΑΕΙ Πληροφορικής ή συναφούς κλάδου
• Προϋπηρεσία τουλάχιστον 1 (ένα) έτος σε ρόλο τεχνικής υποστήριξης πελατών
• Πολύ καλή χρήση της Ελληνικής & Αγγλικής γλώσσας (γραπτά και προφορικά)
• Καλή γνώση χειρισμού MS Office
• Πολύ καλή γνώση τεχνολογίας ADSL και διαχείριση DSLAM
• Πολύ καλή γνώση POTS, VoIP
• Εμπειρία σε πάροχο σταθερής τηλεφωνίας (θα συνεκτιμηθεί)
• Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
• Ομαδικό πνεύμα
• Δυνατότητα εργασίας υπό καθεστώς βαρδιών

Παροχές

Παροχές Εταιρείας:

• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Bonus αποδοτικότητας
• Συνεχής εκπαίδευση
• Φιλικό & σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον
• Προοπτικές εξέλιξης εντός του οργανισμού

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.