Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

05/11/2022

Υπάλληλος e-shop (γνώσεις γραφιστικής)

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΕΥΟΣΜΟΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η εταιρεία Decoworld, που δραστηριοποιείται δυναμικά στον χώρο της εσωτερικής διακόσμησης με έδρα τον Εύοσμο Θεσσαλονικης, αναζητεί νεαρό υπάλληλο για την στελέχωση του ηλεκτρονικού της καταστήματος

Αρμοδιότητες:

  • Εξυπηρέτηση πελατών -Τηλεφωνικές Παραγγελιοληψίες.
  • Διαχείριση e-shop - Skroutz Marketplace.
  • Δημιουργία-σχεδιασμός νέων προϊόντων.
  • Χειρισμός Erp (θα υπάρξει σχετική εκπαίδευση).

Απαραίτητα Προσόντα

  • Γνώση των προγραμμάτων Photoshop - illustrator και άριστος χειρισμός Η/Υ.
  • Υψηλή αισθητική με πάθος για δημιουργία και υπευθυνότητα.
  • Ευχάριστη προσωπικότητα-Ευχαίρεια του λόγου.
  • Γνώση Αγγλικής γλώσσας.
  • Για τους άνδρες υποψήφιους απαραίτητη η ολοκλήρωση των στρατιωτικών υποχρεώσεων.
  • Θα προτιμηθούν άτομα από Δυτική-κεντρική Θεσσαλονίκη για διευκόλυνση της μετακίνησης τους στον χώρο εργασίας.

Παροχές

  • Σύγχρονο ,νεανικό περιβάλλον εργασίας.
  • Σταθερή μόνιμη εργασία.