Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

05/04/2022

KW Market Center Administrator

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η εταιρεία KW North, μέλος της Keller Williams παγκόσμιου δικτύου κτηματομεσιτικών επιχειρήσεων, αναζητά ικανό στέλεχος για την κάλυψη της θέσης Market Center Administrator, στην περιοχή της Άνω Ηλιούπολης Θεσσαλονίκης.

Αρμοδιότητες:

  • Οικονομική διαχείριση
  • Εποπτεία καλής λειτουργίας MC
  • Εβδομαδιαία meetings διοικητικής ομάδας KW North
  • Ατομικές επικοινωνίες με ενεργούς συνεργάτες
  • Συμμετοχή σε ομαδικά meetings KW Greece
  • Παρακολούθηση μετρησιμοτήτων/στατιστικών γραφείου & συνεργατών

Απαραίτητα Προσόντα

• Απόφοιτος σχολής ΑΕΙ/ΤΕΙ

• Άριστη γνώση Microsoft Office, Internet και αρχειοθέτησης

• Άριστη προφορική και γραπτή γνώση ελληνικής γλώσσας

• Πολύ καλή προφορική και γραπτή γνώση αγγλικής γλώσσας

• Βασικές γνώσεις λογιστικής

• Απαραίτητη προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 έτη σε αντίστοιχη θέση

• Ανεπτυγμένες ικανότητες επικοινωνίας

• Οργανωτικές Δεξιότητες, ακεραιότητα και υπευθυνότητα

• Εχεμύθεια και ομαδικό πνεύμα συνεργασίας

• Αναλυτική σκέψη, ευγένεια και μεθοδικότητα

• Συνέπεια, δυναμισμός και επαγγελματισμός

• Διάθεση για μάθηση και εξέλιξη

• Δεξιότητες multitasking και διαχείρισης χρόνου

Παροχές

  • Φιλικό και Σύγχρονο Εργασιακό Περιβάλλον
  • Ικανοποιητικό Πακέτο αποδοχών και ασφάλιση
  • Πλήρης απασχόληση
  • Συνεχής Επιμόρφωση και Εκπαίδευση