Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

9/11/2022

Υπάλληλος Γραφείου / CRM Backoffice Assistant

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Ζητείται υποψήφια ως Υπάλληλος Γραφείου από εταιρεία Πληροφορικής στο κέντρο της Αθήνας.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες:

  • Διαχείριση προγράμματος CRM
  • Διαχείριση εμπορικών διαδικασιών
  • Παρακολούθηση, συντονισμό και υποστήριξη πελατειακών διαδικασιών (back office)

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος ΤΕΙ/ ΑΕΙ
  • Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ & γνώση των προγραμμάτων Μicrosoft Οffice
  • Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας (γραπτά - προφορικά)
  • Οργανωτικές & επικοινωνιακές δεξιότητες, άνεση στην επικοινωνία, υπευθυνότητα και ομαδικό πνεύμα εργασίας.
  • Επιθυμητό δελτίο ανεργίας ΟΑΕΔ

Παροχές

  • Βασική εκπαίδευση λογισμικού CRM
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές εξέλιξης