Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

7/7/2021

Groom/ Bell boy

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑ | ΚΩΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Πρωτοπορώντας τα τελευταία 40 χρόνια, ο όμιλος Mitsis Hotels είναι η μεγαλύτερη ιδιόκτητη ξενοδοχειακή αλυσίδα στην Ελλάδα, καθοδηγούμενος από την πελατοκεντρική του φιλοσοφία, την οικογενειακή φροντίδα και την αυθεντική ελληνική του ταυτότητα. Με 17 ξενοδοχεία στο δυναμικό του, στην Αθήνα, στην Κρήτη, στα Καμένα Βούρλα, στην Κω και στη Ρόδο, ο όμιλος προσφέρει ένα πλούσιο μείγμα φιλοξενίας με εξαιρετικές υπηρεσίες, μοναδικές τοποθεσίες, άψογες εγκαταστάσεις, εκλεπτυσμένη γαστρονομία και ένα ευρύ φάσμα επιλογών και εμπειριών στους πελάτες του.

Ο σκοπός μας είναι να μεταμορφώνουμε κάθε επισκέπτη σε επίτιμο φιλοξενούμενο, προσφέροντας αξέχαστες αναμνήσεις για μια ζωή, σε αυτό ο καθένας από εμάς συνεισφέρει για να το επιτύχουμε σε ένα μοναδικό περιβάλλον εργασίας!

Ποια είναι η πρόκληση:

Ένα από τα 4* ξενοδοχεία μας στην Κω αναζητεί

Αχθοφόρο/Groom/Bellboy

για τη στελέχωση της ομάδας του σε ένα μοναδικό περιβάλλον.

Εάν έχεις ομαδικό πνεύμα και ενθουσιασμό για την εξυπηρέτηση πελατών, θα χαρούμε πολύ να γίνεις μέλος της ομάδας μας!

Αρμοδιότητες

Καλωσόρισμα των επισκεπτών με ευχάριστη διάθεση και επαγγελματισμό

Μεταφορά των επισκεπτών και των αποσκευών τους με χρήση club car

Άριστη γνώση του ξενοδοχείου των εγκαταστάσεων, των εκδηλώσεων και υπηρεσιών με σκοπό την παροχή πληροφοριών στους επισκέπτες

Συμμετοχή σε διαδικασίες του τμήματος της Υποδοχή

Απαραίτητα Προσόντα

Εργασιακή εμπειρία ως Αχθοφόρος / bellboy

Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας

Η καλή γνώση μιας δεύτερης ξένης γλώσσας θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν

Απαραίτητο δίπλωμα οδήγησης

Ενθουσιασμός, επαγγελματισμός και όρεξη για μάθηση και εξέλιξη σε μια διαρκώς αναπτυσσόμενη ομάδα

Παροχές

Θεωρητική και πρακτική ξενοδοχειακή εκπαίδευση

Διαμονή μονόκλινη ή με συγκατοίκηση

Πλήρης Διατροφή

Καθημερινή μεταφορά απο και προς την εργασία

Δημιούργησε τη δική σου επαγγελματική ιστορία #createyourcareerstory
και γίνε μέλος μιας ομάδας 4.000 μελών στα Mitsis Hotels!