Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

24/2/2021

Υπεύθυνος Εκπαίδευσης και Συντονισμού Τεχνολογίας KW Greece

Πληροφορική - Προγραμματιστές

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Η ΚW Greece, μέλος του μεγαλύτερου παγκόσμιου κτηματομεσιτικού δικτύου, της Keller Williams, αναζητά να προσλάβει στο δυναμικό της έναν νέο, δραστήριο υποψήφιο για τη θέση του Υπεύθυνου Εκπαίδευσης και Συντονισμού της Τεχνολογίας του Δικτύου.

Περιγραφή θέσης:

Εκπαίδευση Μελών του Δικτύου σε Μοντέλα και Τεχνολογικές Πλατφόρμες
• Διαχείριση παγκόσμιας πλατφόρμας και τοπικών διαχειριστικών συστημάτων
• Διαχείριση περιφερειακής ιστοσελίδας
• Συντονισμός με τοπικούς παρόχους τεχνολογίας
• Διαχείριση εταιρικών βάσεων δεδομένων και εργαλείων
• Διαχείριση εταιρικού server
• Παροχή τεχνικής υποστήριξης στα μέλη του δικτύου

Ελάχιστα Απαιτούμενα Προσόντα:

• Τίτλος Σπουδών ΑΕΙ
• Προϋπηρεσία και εμπειρία σε παρεμφερείς κλάδους (ΙΤ, Marketing & Social Media)
Άριστη χρήση αγγλικής γλώσσας (προφορικά και γραπτά)
Άριστη χρήση MS Office ή Google Suite

Προσωπικά Χαρακτηριστικά:

• Ομαδικό πνεύμα
Αυτοπεποίθηση - ανάληψη πρωτοβουλιών
Ανεπτυγμένες επικοινωνιακές ικανότητες
• Διάθεση για μάθηση και έντονο κίνητρο αυτο-εξέλιξης

Η KW προσφέρει:

• Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
• Πλαίσιο για ανάπτυξη και εφαρμογή ιδεών
• Εκπαίδευση σε διαδικασίες και μοντέλα
• Προοπτικές προσωπικής και επαγγελματικής εξέλιξης

Απαραίτητα Προσόντα

• Άριστη χρήση αγγλικής γλώσσας (προφορικά και γραπτά)
• Άριστη χρήση MS Office ή Google Suite