Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/09/2020

Υπάλληλος γραφείου

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ | ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Βιομηχανία τροφίμων με έδρα στον Πολύγυρο Χαλκιδικής αναζητά Υπάλληλο Γραφείου.

Αρμοδιότητες:

  • Διαχείριση εγγράφων/ οργάνωση γραφείου-αρχειοθέτηση
  • Γραμματειακή υποστήριξη στελεχών διοίκησης
  • Έλεγχος και συντονισμός καλής λειτουργίας του γραφείου (προμήθεια γραφικής ύλης και αναλωσίμων, επίλυση βλαβών κ.α.)
  • Λοιπά καθήκοντα γραφείου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Άριστη γνώση MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Γνώση αγγλικών
  • Οργανωτικές ικανότητες
  • Υπευθυνότητα, εχεμύθεια
  • Άριστη διαχείριση χρόνου/τήρηση αυστηρών προθεσμιών
  • Δυναμική προσωπικότητα, προσεγμένη εμφάνιση, όρεξη για δουλειά

Παροχές

  • Εκπαίδευση
  • Προοπτική επαγγελματικής εξέλιξης
  • Εξαιρετικές συνθήκες εργασίας