Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

25/11/2022

Διπλ. Ηλεκτρολόγος Μηχανικός

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΕΛΛΗΝΙΚΟ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία μας, στο πλαίσιο της ανάπτυξής της, αναζητά έναν/μία Διπλωματούχο Ηλεκτρολόγο Μηχανικό με εμπειρία στα ηλεκτρομηχανολογικά έργα βιομηχανικών εφαρμογών.

Αν σας αρέσει να εργάζεστε σε ένα δυναμικό περιβάλλον, να οραματίζεστε, να σχεδιάζετε από την αρχή, να αναπτύσσετε και να διαχειρίζεστε σωστά ένα project, ελάτε να ενταχθείτε στην ομάδα μας.

Αρμοδιότητες:
  • Turn Key Project Manager
  • Υπεύθυνος συνεργείου
  • Ηλεκτρολογικές μελέτες
  • Συντηρήσεις και επισκευές γεννητριών
  • Μελέτη κατασκευής ηλεκτρικών πινάκων
  • Σύνταξη φακέλων προσφορών
  • Τεχνική υποστήριξη πελατών
  • Έρευνα αγοράς
  • Πώληση και τεχνική υποστήριξη εξειδικευμένου ηλεκτρομηχανολογικού εξοπλισμού

Απαραίτητα Προσόντα

Απαιτήσεις:

  • Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ ηλεκτρολόγου μηχανικού
  • Εγγεγραμμένος/η στο ΤΕΕ (Θα εκτιμηθεί)
  • Εμπειρία σε μελέτες και σχεδίαση συστημάτων μέσης και χαμηλής τάσης, αυτοματισμούς
  • Γνώση σχεδιαστικού προγράμματος (Caddy Electrical, AutoCAD κτλ.)
  • Άριστη γνώση αγγλικών
  • Διαθέσιμος για ταξίδια
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (εάν απαιτείται)

Παροχές

  • Μόνιμη απασχόληση
  • Ικανοποιητικές αποδοχές ανάλογες προσόντων και εμπειρίας
  • Ευκαιρίες εξέλιξης
  • Άνετο και σύγχρονο περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχόμενη εκπαίδευση
  • Ταξίδια σε όλη την Ελλάδα και στο εξωτερικό
  • Διαμονή και διατροφή στις μετακινήσεις εκτός έδρας