Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
6/4/2024

Βοηθοί διευθυντών

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - ΑΘΗΝΑ - ΚΩ - ΡΟΔΟ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Πολυεθνικός Επενδυτικός Όμιλος που δραστηριοποιείται και στην Ελλάδα (Ρόδο, Κω, Αθήνα, Θεσσαλονίκη) με Ξενοδοχειακές, Εμπορικές & Επισιτιστικές Επιχειρήσεις, στα πλαίσια της ανάπτυξης του επιθυμεί να προσλάβει :

ΒΟΗΘΟΙ ΔΙΕΥΘΥΝΤΩΝ
  • Έχετε εμπειρία σε επιχειρήσεις (Ξενοδοχεία, Εστιατόρια, Καφέ - Μπάρ, Καταστήματα Λιανικής) ?
  • Σας ενδιαφέρει να έχετε 12μηνη εργασία και να εξελιχθείτε επαγγελματικά ?
  • Μιλάτε Αγγλικά ?
  • Έχετε την δυνατότητα να ταξιδεύετε και να διαμένετε (με δικά μας έξοδα) από Απρίλιο έως Οκτώβριο σε μέρη όπου δραστηριοποιείται ο Όμιλος μας ?
  • Θέλετε να έχετε ετήσιο εισόδημα που να είναι το υψηλότερο στην Ελληνική αγορά εργασίας ?​

Εάν στις παραπάνω ερωτήσεις οι απαντήσεις σας είναι ΝΑΙ, τότε στείλτε το βιογραφικό σας σημείωμα και γίνετε μέλος της ομάδας μας.

Αρμοδιότητες :
  • Συντονισμός & Έλεγχος για την Εύρυθμη Λειτουργία των Επιχειρήσεων

Απαραίτητα Προσόντα

Παρακαλούμε πριν αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα βεβαιωθείτε ότι πληροίτε τα ακόλουθα κριτήρια:
  • Να έχετε την δυνατότητα της παραμονής (Απρίλιο έως Οκτώβριο) σε μέρη όπου δραστηριοποιείται ο Όμιλος
  • Να γνωρίζετε Αγγλικά, δεύτερη γλώσσα θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Να σας ενδιαφέρει μια μακροχρόνια συνεργασία με στόχο την ανάπτυξη και την δική σας ανέλιξη μέσα στον Όμιλο μας

Παροχές

  • Το καλύτερο πακέτο αποδοχών στην Ελληνική αγορά εργασίας
  • Κρατική και Ιδιωτική ασφάλιση
  • Αρχική και συνεχής Εκπαίδευση
  • Εταιρικό Αυτοκίνητο
  • Έξοδα ταξιδιών, διαμονής, διατροφής
  • Προοπτικές εξέλιξης

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.