Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
31/03/2024

Front Office Receptionist

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ελάτε να γίνετε μέρος της ομάδας του Pillow Urban Stay στη Θεσσαλονίκη!

Θέλετε να είστε η φωνή και η πρώτη εντύπωση του ξενοδοχείου μας; Έχουμε μια ευκαιρία για εσάς για τη θέση Front Office Receptionist!

💼 Καθήκοντα:
  • Υποδοχή των επισκεπτών και διαχείριση check-in & check-out
  • Παροχή εξαιρετικής εξυπηρέτησης και πληροφόρησης στους πελάτες (concierge)
  • Διαχείριση online & offline κρατήσεων

Απαραίτητα Προσόντα

🔑Απαιτούμενα:
  • Εξαιρετικές δεξιότητες επικοινωνίας και εξυπηρέτησης πελατών
  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • Απόφοιτος ΙΕΚ ή Σχολής Τουριστικών

Παροχές

Προσφέρουμε:
  • Εξειδικευμένη εκπαίδευση στις λειτουργίες ρεσεψιόν
  • Eυχάριστο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής ανάπτυξης και προόδου

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.