Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

16/8/2021

Μηχανικός Συντήρησης

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Είσαι μηχανικός συντήρησης και διαθέτεις εμπειρία σε βιομηχανικό περιβάλλον; Σε ενδιαφέρει να κάνεις το επόμενό σου βήμα στην Κρήτη (Άγιος Νικόλαος), στην κορυφαία εταιρεία βιομηχανικών πλυντηρίων στην Ελλάδα; Εάν είσαι ικανός/η να διεκπεραιώνεις ταυτόχρονα πολλές αρμοδιότητες, με ομαδικό πνεύμα τότε η συγκεκριμένη θέση εργασίας είναι για εσένα.

Ο/Η Μηχανικός Συντήρησης θα έχει τις παρακάτω αρμοδιότητες:
  • Εξασφάλιση της ορθής λειτουργίας όλων των μηχανημάτων παραγωγής και του εξοπλισμού της μονάδας
  • Τακτική και προληπτική συντήρηση μηχανημάτων και εξοπλισμού
  • Ηλεκτρονική και μηχανολογική επισκευή και συντήρηση του εξοπλισμού της μονάδας παραγωγής
  • Τήρηση πρωτοκόλλου συντήρησης και βλαβών
  • Έγκαιρη διάγνωση και αποκατάσταση βλαβών

Απαραίτητα Προσόντα

Ο/Η Μηχανικό Συντήρησης θα πρέπει να έχει παρακάτω προσόντα:
  • Πτυχίο Ηλεκτρονικού, Μηχανολόγου Μηχανικού ή Μηχανικού Αυτοματισμού ή αντίστοιχου αντικειμένου
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών
  • Επιθυμητή η γνώση Γερμανικών
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2-3 ετών σε αντίστοιχη θέση σε μονάδα παραγωγής ή βιομηχανικό περιβάλλον
  • Ικανότητα πρωτοβουλίας και επίλυσης προβλημάτων
  • Παρατηρητικότητα και προσοχή στη λεπτομέρεια
  • Ανάληψη πρωτοβουλιών
  • Προσαρμοστικότητα

Παροχές

Η εταιρία θα προσφέρει στον/στην Μηχανικό Συντήρησης τα παρακάτω:
  • Ανταγωνιστικός μισθός
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Εκπαίδευση και ανάπτυξη
  • Πρόσθετες παροχές
Σε περίπτωση που πιστεύεις ότι η παραπάνω θέση του/της Μηχανικού Συντήρησης σου ταιριάζει, τότε περιμένουμε την αίτησή σου! Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να καλέσετε στο 2166001363 και να ζητήσεις τον Πάνο Ζέρβα. #jobsengineering

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους/τις υποψηφίους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις είναι απόλυτα εμπιστευτικές.