Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
09/04/2024

Σύμβουλος Πωλήσεων Πλακιδίων & Ειδών Υγιεινής

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΙΩΑΝΝΙΝΑ | ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Porcelana, η μεγαλύτερη εμπορική εταιρία που δραστηριοποιείται στην Ελλάδα στον κλάδο των πλακιδίων, ειδών υγιεινής και επίπλων κουζίνας, με οργανωμένο δίκτυο 27 καταστημάτων λιανικής πώλησης, αναζητά να προσλάβει «Σύμβουλο Πωλήσεων Πλακιδίων & Ειδών Υγιεινής» για το κατάστημά μας στα Ιωάννινα.

Γίνε κι εσύ μέλος της ομάδας μας!

Καθήκοντα:

  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Παροχή προτάσεων σχετικά με τα προϊόντα της εταιρείας και σχεδιασμός της ξεχωριστής λύσης για κάθε πελάτη
  • Ανάπτυξη και διαχείριση σχέσεων με υπάρχοντες πελάτες
  • Διαχείριση του λογαριασμού των πελατών
  • Διαχείριση τυχόν προβλημάτων
  • Παρακολούθηση της ομαλής ολοκλήρωσης των παραγγελιών
  • Παρακολούθηση υπολοίπων.

Απαραίτητα Προσόντα

Εάν διαθέτεις:

  • Γνώσεις διακόσμησης σχεδιασμού εσωτερικών χώρων θα εκτιμηθούν ιδιαίτερα
  • Είσαι ομαδικός κι επιζητάς να είσαι μέλος μιας δυνατής ομάδας
  • Θέλεις να εργαστείς σε ένα σύγχρονο περιβάλλον με προοπτικές εξέλιξης
  • Σου αρέσει η επικοινωνία και η επαφή με άλλους ανθρώπους
  • Προϋπηρεσία στον τομέα λιανικής πώλησης

Τότε είσαι αυτός που αναζητούμε!

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Δυνατότητες εξέλιξης και ανάπτυξης στο Δίκτυο Καταστημάτων ή σε άλλες Διευθύνσεις
  • Σύγχρονο και οργανωμένο περιβάλλον εργασίας

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.