Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

03/11/2020

Υπάλληλος σε κατάστημα κινητής τηλεφωνίας

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΓΑΛΑΤΣΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Ζητείται Υπάλληλος σε κατάστημα κινητής τηλεφωνίας στο Γαλάτσι.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες:

  • Παραλαβή, σέρβις , εκτίμηση βλάβης και παράδοση επισκευών
  • Τοποθέτηση προστατευτικών τζαμιών
  • Πώληση ειδών κινητής τηλεφωνίας και περιφερειακών ειδών υπολογιστών
  • Τηλεφωνικές και ηλεκτρονικές παραγγελίες
  • Προώθηση και διατήρηση της εταιρικής φιλοσοφίας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Τεχνικές γνώσεις σχετικά με κινητά, είναι επιθυμητό προσόν
  • Γνώσεις εφαρμογών Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint, Spreadsheets)
  • Άριστη γνώση χειρισμού email και χρήσης υπολογιστή
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Σωστή διαχείριση χρόνου, ευελιξία και προσαρμοστικότητα
  • Επικοινωνιακές ικανότητες με προσανατολισμό στην άψογη εξυπηρέτηση του πελάτη