Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

19/09/2022

Διοικητική Υποστήριξη - Manager

Διοίκηση Επιχειρήσεων - HR - Στελέχη

Πόλη ΑΘΗΝΑ ΔΥΤΙΚΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Εισαγωγική εταιρεία ιατροτεχνολογικών προιόντων που εδρεύει στο Περιστέρι, αναζητεί Στέλεχος Διοικητικής Υποστήριξης

Αρμοδιότητες:

  • Συντονισμός και εποπτεία των βασικών λειτουργιών της Διεύθυνσης
  • Διεκπεραίωση και διαχείριση κεντρικών εργασιών στην προμηθευτική αλυσίδα της επιχείρησης
  • Συνεργασία με τα υπόλοιπα τμήματα της εταιρείας, για επίλυση ζητημάτων των πελατών
  • Εξασφάλιση και επίβλεψη συνολικά της ορθής και εύρυθμης λειτουργίας της εταιρείας
  • Διαχείριση του ανθρώπινου δυναμικού της εταιρείας ώστε όλοι οι εργαζόμενοι να συμμορφώνονται με τις πολιτικές και τις οδηγίες της εταιρείας
  • Επικοινωνία - αλληλογραφία με εξωτερικό

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ /ΤΕΙ (διοίκηση επιχειρήσεων)